Hřiště v Kotojedech bude do odvolání zamčené kvůli COVID omezením

Město Kroměříž dnes informovalo, že s ohledem na platná omezení uzamkne všechna oplocená hřiště, která vlastní. Týká se to i toho v Kotojedech. Zdroj zde.

Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *