Částečná oprava chodníku u autobusové zastávky
V dubnu jsme podali podnět k opravě chodníku u autobusové zastávky. Ten je celkově v dezolátním stavu.
Na konci měsíce je nejvíce rozbitá část chodníku opravena.
K podání podnětu jsme použili aplikaci City Monitor, kterou si sami můžete nainstalovat do svého mobilního telefonu. V ní nastavíte Kroměříž.
Pokud najdete cokoliv rozbitého nebo jakýkoliv nepořádek, stačí místo vyfotit a problém popsat. Aplikace sama zapíše polohu podle GPS a odešle info na místní úřad.
Opravdu to funguje, je to už několikátá záležitost, kterou jsme takto řešili. V březnu jsme takto nechali odklidit stavební odpad (polystyreny ze zateplení), které nějaké hovado nechalo v zatáčce za vlakovým přejezdem směrem na Vážany, nebo zničenou lavičku u hospody.
Městu děkujeme za jednoduchou možnost, jak řešit některé problémy.
Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!

