Schůze osadního výboru 20.8.2024

V úterý proběhla schůze osadního výboru. Co jsme řešili?

  • návrh studie o zázemí u hřiště (objekt s pergolou), dnes jsem předal připomínky projektantovi
  • lavičky u zvoničky, pro které jsme vybrali místo
  • návrh územního plánu Města Kroměříže a vliv na Kotojedy
  • připomínku o umístění odpadkového koše na zastávce busu, kdy tento blokuje řidičům výhled do čekárny a autobus nezastaví, protože uvnitř sedící osoba není vidět

Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *