Schůze osadního výboru 20.8.2024
V úterý proběhla schůze osadního výboru. Co jsme řešili?
- návrh studie o zázemí u hřiště (objekt s pergolou), dnes jsem předal připomínky projektantovi
- lavičky u zvoničky, pro které jsme vybrali místo
- návrh územního plánu Města Kroměříže a vliv na Kotojedy
- připomínku o umístění odpadkového koše na zastávce busu, kdy tento blokuje řidičům výhled do čekárny a autobus nezastaví, protože uvnitř sedící osoba není vidět

Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!
