Použitý olej z kuchyně patří do popelnice

Nově máme v Kotojedech u zvoničky popelnici na použité rostlinné oleje.

Popelnice je na místě v rámci projektu třídímolej.cz. Podobné popelnice jsou nyní po celém městě, místních částech a vesnicích.

Použitý olej stačí slít do PET lahve a při procházce vyhodit do popelnice.

Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *