Od 6.7. až do konce léta bude odvoz hnědých popelnic každý týden.
Město Kroměříž a společnost Biopas informuje občany, že v období od 6. července do 28. srpna bude bioodpad vyvážen jednou týdně, tedy v lichých i sudých týdnech. Běžný režim svozu pouze v lichém týdnu bude po tuto dobu rozšířen.
