Jak budou fungovat hnědé bio popelnice

Před domem máte nově hnědé popelnice na bioodpad. Jejich svoz začne až od 1.9.2025 a bude fungovat následovně.

Informace níže jsou z oficiálního letáku od Města Kroměříž.

Svoz BIO popelnic bude z organizačních důvodů zahájen až 1.9., tedy po přidělení nádob ke všem domům v Kroměříži a jejím místním částem.

Popelnice se od 1.9. budou vyvážet střídavě, v lichý týden Bio popelnice, v sudý týden zbytková. Den svozu zůstává stejný jako doposud.

V případě, že BIO nádobu nebudete chtít, kontaktujte p. Šárku Hánovou, sarka.hanova@mestokm.cz, ale svoz zbytkové (černé) popelnice bude probíhat pouze v sudé týdny.

Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *