Čipování popelnic 21.10.2024
Prosíme občany, ať vytáhnou všechny popelnice, které mají od města Kroměříž, i když v nich nebude odpad a nechají je venku na očipování. Po očipování nádob bude na popelnici nálepka OČIPOVÁNO – DĚKUJEME. Popelnice musí zůstat venku v pondělí 21.10. i v úterý 22.10.2024.
