Režim popelnic se letos mění

Město nově začne odvážet bio odpad. Bude k němu nová popelnice a změní se i systém odvozu. Čtěte pro více detailů.

Město Kroměříž bude na jaře letošního roku přidělovat ke všem rodinným domům v Kroměříži BIO popelnice v objemu 120l.

Cena za poplatek za odpady bude stejná, ať obyvatel má Bio popelnici nebo si ji nevzal.

Se spuštěním sběru bio odpadu se mění i frekvence odvozu:

  • Jakmile budou zavedeny bio popelnice, bude se černá popelnice vyvážet jeden týden a druhý týden pak hnědá bio
  • I když si občan bio popelnici nevezme, bude se mu popelnice vyvážet 1 x 14 dnů

Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *