Pozvánka na jednání se zástupci města
Od října loňského roku jsme se snažili zařídit, aby zástupci města uspořádali veřejnou schůzi s občany Kotojed, na níž by jsme byli seznámeni se všemi okolnostmi souvisejícími se stavbou kruhového objezdu a rekonstrukce kanalizace.
Po měsících urgencí se šiml rozhýbal a jeden týden po plánovaném začátku stavby, tedy 22.4.2014, by měla proběhnout veřejná schůze. Ta se koná v 17:00 v zasedací místnosti SÚS (Kotojedy 56). Všechny vás tam rádi uvidíme a společně doufáme, že se dozvíme odpovědi na naše otázky.
Celá oficiální pozvánka je níže:

Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!
