Nové stromy v Kotojedech
Na začátku prosince se nám po dohodě s městem Kroměříž povedlo vysadil v Kotojedech nové stromy. Celkem máme 29 nových stromů na 3 různých místech.
Část výsadby jsme zvládli sami na polní cestě směrem na Trávník. O zbytek se postaralo město. U rybníčku je nový dub, na cestě vedle kolejí směrem na Vážany je ale 20 nových stromů.
V následujícím roce budeme chtít dokončit alej na polní cestě směrem na Trávník a pokusíme se také obnovit starou polní cestu včetně nové výsadby.
Velké díky patří Martinu Posoldovi za Město Kroměříž a všem, kteří se výsadby účastnili.
Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!









