Nové keře rostou u zvoničky
Už dlouho jsme diskutovali o tom, že náměstíčko by si zasloužilo novou zeleň. Jednak aby oddělila prostor od cesty opticky i „bezpečnostně“ pro děti, tak aby i zakryla popelnice. Od pondělí je nasazeno.
Velké díky patří Zbyňkovi Zavadilovi, že s městským úřadem akci domluvil. Ing. Martin Posolda, který má městskou zeleň na starosti, nás jen požádal, jestli bychom jim mohli s výsadbou pomoct formou přípravy terénu.
V sobotu jsme proto připravili podle instrukcí přes 30 metrů základů. Do nich pak město nasadilo v pondělí keře.

Příprava u silnicie 
A u popelnic A je nasazeno I u popelnic Zatím jsou to mininka
Od jara tak bude venkovní posezení zase o něco příjemnější.
Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!



