Nechali jsme očistit popelnice na odpad

V srpnu 2023 jsem poprvé za osadní výbor požádal o umytí popelnic na sklo u zvoničky. Po další urgenci v listopadu se nyní popelnice objevily ve stavu, za který se nemusíme stydět.

Podívejte se na stav před a po.

Left ImageRight Image

Špinavé popelnice jsme tu měli celá léta. Jejich správce se o ně nestará a zbytečně hyzdí veřejný prostor.

I takto vypadá práce osadního výboru.

Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *