Nechali jsme očistit popelnice na odpad
V srpnu 2023 jsem poprvé za osadní výbor požádal o umytí popelnic na sklo u zvoničky. Po další urgenci v listopadu se nyní popelnice objevily ve stavu, za který se nemusíme stydět.
Podívejte se na stav před a po.


Špinavé popelnice jsme tu měli celá léta. Jejich správce se o ně nestará a zbytečně hyzdí veřejný prostor.
I takto vypadá práce osadního výboru.
Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!
