Silnice u zvoničky je opravená
V lednu jsem s městem domlouval, aby opravilo dlouhodobě rozbitou silnici u naší zvoničky. Oprava byla slíbená na jaro 2020 a těší mě, že skutečně v daném termínu proběhla.
V lednu jsem s městem domlouval, aby opravilo dlouhodobě rozbitou silnici u naší zvoničky. Oprava byla slíbená na jaro 2020 a těší mě, že skutečně v daném termínu proběhla.
Město Kroměříž připravilo pro seniory a hendikepované možnost nákupu základních potravin. Maximální hodnota nákupu je 500 Kč. Volejte v pracovní dny od 8 do 15 hodin na číslo 720 744 884. Dejte o tom prosím vědět seniorům okolo vás.
Co a jak dělat v souvislosti s COVID-19 (koronavirus) v našem městě a okolí.
Už dlouho jsme diskutovali o tom, že náměstíčko by si zasloužilo novou zeleň. Jednak aby oddělila prostor od cesty opticky i „bezpečnostně“ pro děti, tak aby i zakryla popelnice. Od pondělí je nasazeno.
Jedním z cílů osadního výboru je prosadit vybudování cyklostezky mezi místní částí Kotojedy a Vážany. Podnět na úřad jsme podali letos. Jaký je aktuální stav?
Osadní výbor Kotojedy Vás tímto zve na veřejnou schůzi, jejímž hlavním obsahem budou volby do osadního výboru na další 4 roky.
Tento týden jste mohli zaregistrovat, že na místě bývalých tenisových kurtů u SUS se něco děje. Začaly zde práce na vybudování sportovního hřiště, o které osadní výbor usiloval několik let.
V dubnu jsme podali podnět k opravě chodníku u autobusové zastávky. Ten je celkově v dezolátním stavu.
Nejspíše jste si všimli vykácených stromů u mostu směrem k vlakové zastávce na levém břehu Kotojedy. Na osadní výbor jsme dostali dotaz na bližší informace k celé akci. Co jsme zjistili?
Zveme vás na veřejnou schůzi s osadním výborem, která se koná ve čtvrtek 26.2.2015 na SÚS. K diskusi máme následující témata: