Čipování popelnic 21.10.2024

Prosíme občany, ať vytáhnou všechny popelnice, které mají od města Kroměříž, i když v nich nebude odpad a nechají je  venku na očipování. Po očipování nádob bude na popelnici nálepka OČIPOVÁNO – DĚKUJEME. Popelnice musí zůstat venku v pondělí 21.10. i v úterý 22.10.2024.

Dále prosíme občany, ať si označí popelnici číslem domu, buď nějakou nálepkou nebo ať to napíší lihovým fixem na červenobílý štítek, který bývá umístěn zezadu popelnice.

Také se nám bude lépe orientovat při čipování, pokud je dům označen číslem domu (aspoň napsaným papírem za oknem).

Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *