Multifunkční hřiště v Kotojedech
Na konci května 2014 jsme požádali MěÚ Kroměříž o vypracování projektu ke stavbě multifunkčního hřiště na obecním pozemku u rybníka. Co jsme přesně chtěli a jak se to vyvíjelo?
Na konci května 2014 jsme požádali MěÚ Kroměříž o vypracování projektu ke stavbě multifunkčního hřiště na obecním pozemku u rybníka. Co jsme přesně chtěli a jak se to vyvíjelo?
Určitě jste zaregistrovali, že dnes začala další fáze rozsáhlé rekonstrukční akce v Kotojedech. Silnic od SÚS směrem k hospodě bude ode dneška frézována. Ačkoliv smlouva o parkování u SÚS mezi MěÚ Kroměříž a SÚS není ještě podepsána, po rozhovoru se stavebním dozorem doporučuji těm, kteří bydlí v přímém okolí této silnice, aby již začali parkovat…
V minulém týdnu jsem obcházel ty, kteří bydlí u silnice, která bude od 15.5.2014 procházet rekonstrukcí a sbíral jsem SPZ jejich automobilů. Ty jsme předal na městský úřad, kde pro nás dle dnešního písemného potvrzení připravují smlouvu mezi MěÚ Kroměříž a SÚS o tom, že vozidla s dopředu oznámenými SPZ budou moci po dobu rkeonstrukce…
Podle oznámení společnosti E.ON dojde v Kotojedech k přerušení dodávky elektrického proudu ve středu 22.5.2014 od 7:30 do 15:00 u čísel popisných 0/81, 0/82, 80/K/147/4.
Určitě jste postřehli, že dnes započala dlouho očekávaná stavba okružní křižovatky u nás v Kotojedech.
Od října loňského roku jsme se snažili zařídit, aby zástupci města uspořádali veřejnou schůzi s občany Kotojed, na níž by jsme byli seznámeni se všemi okolnostmi souvisejícími se stavbou kruhového objezdu a rekonstrukce kanalizace.
Včera jsme se dozvěděli, že těsně před rekonstrukcí silnice a kanalizace by měla firma SAFETY PRO s.r.o. provádět fotodokumentaci nemovitostí v místě, kde se bude provádět rekonstrukce silnice a kanalizace.
Na webu Kroměřížan ve středu vyšel článek případu vykácení lesíku v Altýřích, a protože Altýře mají společný osadní výbor s námi, zajímal jsem se o detaily celé akce, protože jako obvykle s námi nikdo z úřadu nic neřešil.
Rekonstrukce křižovatky v Kotojedech byla plánována snad někdy od roku 2008. Protože ale nebyly peníze, projekt byl odložen. Díky dobrém výsledku hospodaření za rok 2012 byl ale obnoven a letos celá akce proběhne.
Dne 22. ledna 2014 jsme na Městský úřad v Kroměříži podali žádost o instalaci měřiče rychlosti ve směru od vlakové zastávky a také ve směru od Vážan.