Chybějící chodníky v Kotojedech
Jak všichni dobře víte, pro obyvatele okrajových částí směrem na Vážany a Trávník je těžké se dostat pěšky do centra Kotojed. Ve směru silnic III/36734 a II/367 totiž naprosto chybějí chodníky a nejen maminky s kočárky tak musejí procházet po silnici, kde bývá občas poměrně hustý provoz, o vztahu k dodržování rychlosti u některých řidičů ani nemluvě.
Situaci bychom rádi vyřešili podáváním podnětů na Městský úřad Kroměříž. Aby bylo vidět, že se nejedná o izolovaný požadavek několika jednotlivců, prosím vás o podpoření požadavku formou přidání diskusního příspěvku na serveru Lepší Místo. Bez získání dostatečné podpory veřejnosti se nepovede prosadit žádný investiční záměr.

Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!
