Nové stromy v Kotojedech

Na začátku prosince se nám po dohodě s městem Kroměříž povedlo vysadil v Kotojedech nové stromy. Celkem máme 29 nových stromů na 3 různých místech.

Část výsadby jsme zvládli sami na polní cestě směrem na Trávník. O zbytek se postaralo město. U rybníčku je nový dub, na cestě vedle kolejí směrem na Vážany je ale 20 nových stromů.

V následujícím roce budeme chtít dokončit alej na polní cestě směrem na Trávník a pokusíme se také obnovit starou polní cestu včetně nové výsadby.

Velké díky patří Martinu Posoldovi za Město Kroměříž a všem, kteří se výsadby účastnili.

Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!


Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *