Svoz bioodpadu 9. a 16.11.2013
Město Kroměříž přes společnost Biopas organizuje sběr bioodpadu. Pokud máte takový odpad bez využití, bude možné jej ve dvě po sobě jdoucí soboty, tj. 9. a 16. listopadu 2013 v pytlích vystavit před dům, kde jej Biopas vyzvedne.
