Posyp polní cesty u kolejí štěrkem a hrubou drtí
Na podnět paní Hilšnerové jsem zjišťoval, kdo a proč provedl posyp polní cesty od kolejí směrem k farmě Pod Hvězdou hodně hrubou drtí.
Odpověď jsem dostal od pana Lamberta Hanzala, vedoucího odboru správy majetku na MěÚ Kroměříž. Jednalo se prý o opatření proti blátu a na hrubou drť má údajně ještě přijít menší štěrkový posyp.
Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!


