Multifunkční hřiště v Kotojedech

Na konci května 2014 jsme požádali MěÚ Kroměříž o vypracování projektu ke stavbě multifunkčního hřiště na obecním pozemku u rybníka. Co jsme přesně chtěli a jak se to vyvíjelo?

Předmětem naší žádosti předané projektové manažerovi, ing. Davidu Sousedíkovi, Ph.D., bylo vybudování oploceného multifunkčního hřiště na parcele 35/1, na němž by se daly provozovat následující sporty:

  • volejbal
  • nohejbal
  • basketbal
  • fotbal (malá kopaná)
  • tenis
  • badminton

Doplňkově jsme pořádali i o dřevěné hrazení, které by mělo umožnit sezónní budování ledové plochy.

Dnes jsme od pana Sousedíka dostali první zprávu v tomto znění: “Rada města Kroměříže schválila zařazení projektu dětského hřiště do Strategického plánu města Kroměříže Aktualizace na léta 2013-2023, a to v cenové relaci maximálně 3 mil. Kč.”

Aktualizace 4.7.2014. Včera jsme dostali ještě  doplňující informace: “V nejbližší budoucnosti by mělo dojít k zařazení projektu do Akčního plánu, který je součástí Strategického plánu města. Hřiště má ve své gesci odbor služeb, který by měl předložit i návrh harmonogramu realizace projektu pro zapracování do Strategického plánu.

Je to první krok na dlouhé cestě, kterou se budeme snažit maximálně urychlit, aby v Kotojedech vzniklo místo pro sportovní aktivity pro dospělé i děti.

Tip: Přidejte se do naší skupiny na Facebooku!Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Blížící se akce

Nebyla nalezena žádná událost!

Poslední články